PRODEJ BYTU 2+kk

Jana Želivského, Praha 3 - Žižkov

Evidenční číslo 1869
Vlastnictví osobní
Dispozice 2+kk
Příslušenství sklep
Užitná plocha 48 m2
Typ budovy cihlová
Podlaží 3. z 6
Celkový stav jednotky v původním stavu
Celkový stav budovy po částečné rekonstrukci

Prodej bytové jednotky 2+kk, užitná plocha jednotky 48 m2, v osobním vlastnictví (lze financovat hypotečním úvěrem). Bytová jednotka se nachází v 3. podlaží z 6.

Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci. Nová kuchyňská linka, zděná koupelna s WC. Na podlaze je dlažba a původní prkenná podlaha, na které leží koberce. Všechna okna jsou orientována do vnitrobloku, který se dá využít k posezení a relaxaci. K bytové jednotce náleží sklep.

Cihlový dům je po částečné rekonstrukci (rekonstruovaná střecha, výtah dle norem EU, nové vchody (bezbariérové), plastová okna). 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • PRODEJ BYTU 2+kk/L

  PRODEJ BYTU 2+kk/L

  Plickova, Háje

  Prodej bytové jednotky 2+kk s lodžií, užitná plocha jednotky 49 m2, v DV.  Nachází se v 12. podlaží z 12. Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 1819
  NOVINKA PRODEJ BYTU 2+kk/L
 • PRODEJ BYTU 2+kk/B/GS

  PRODEJ BYTU 2+kk/B/GS

  Babická, Chodov

  Prodej bytové jednotky 2+kk s balkonem, užitná plocha jednotky 57 m2, v OV. Nachází se v 2. podlaží z 6. Novostavba z roku 2015.

  Evidenční číslo: 1708
  NOVINKA PRODEJ BYTU 2+kk/B/GS
 • PRODEJ BYTU 2+kk/L

  PRODEJ BYTU 2+kk/L

  Emilie Hyblerové, Háje

  Prodej bytové jednotky 2+kk s lodžií, užitná plocha jednotky 49 m2, v OV. Nachází se v 6. podlaží z 8. Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 1724
  PRODÁNO 3.000.000 KČ (2/2018) PRODEJ BYTU 2+kk/L
 • PRODEJ BYTU 2+kk/L

  PRODEJ BYTU 2+kk/L

  Anny Drabíkové, Háje

  Prodej bytové jednotky 2+kk s lodžií, užitná plocha jednotky 49 m2, v OV. Nachází se v 10. podlaží z 12. Bytová jednotka je v původním stavu.

  Evidenční číslo: 1729
  PRODÁNO 2.950.000 KČ (2/2018) PRODEJ BYTU 2+kk/L