PRODEJ RODINNÉHO DOMU 4+kk S TERASOU

Oplany, Hrusice - Hrusice

Evidenční číslo 1918
Vlastnictví osobní
Dispozice 4+kk/T
Užitná plocha 130 m2
Typ budovy cihlová
Podlaží 2
Celkový stav jednotky po celkové rekonstrukci
Celkový stav budovy po celkové rekonstrukci

Prodej rodinného domu 4+kk s terasou, užitná plocha domu 150 m2, užitná plocha pozemku 364 m2, v osobním vlastnictví (lze financovat hypotečním úvěrem). 

Rodinný dům (chata) z roku 1920 je po celkové rekonstrukci. Nová kuchyňská linka, 2 rekonstruované koupelny s WC, v přízemí bezbariérová. Na podlaze je dlažba (v přízemí s podlahovým vytápěním) a vinylová podlaha.

Dům je po celkové rekonstrukci před dvěmi lety (nová fasáda, nová plechová střecha SATJAM, nové trámy BSH, nový vchod, dřevěná okna, střešní okna VELUX, kompletní nové rozvody elektrické energie s dvoutarifní sazbou, třífázový proud). Navazující hospodářská budova – stodola – má rovněž novou plechovou střechu a střešní okna. Možnost rozšíření obytné části. Objekt má vlastní studnu a septik na pozemku, okrasnou i užitnou zahradu k odpočinku a relaxaci, nachází se 38 km od Prahy. Klasifikační třída energetické náročnosti G (PENB bude doložen a hodnota upřesněna).

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • PRODEJ BYTU 4+kk/L/T/Z

  PRODEJ BYTU 4+kk/L/T/Z

  Nové náměstí, Uhříněves

  Prodej mezonetové bytové jednotky 4+kk s lodžií, terasou a předzahrádkou, užitná plocha jednotky 129 m2, užitná plocha předzahrádky 48 m2, v OV.

  Evidenční číslo: 1762
  PRODÁNO 6.900.000 KČ (6/2018) PRODEJ BYTU 4+kk/L/T/Z
 • PRODEJ BYTU 4+kk

  PRODEJ BYTU 4+kk

  Radimovická, Chodov

  Prodej bytové jednotky 4+kk, užitná plocha jednotky 100 m2, v OV. Nachází se v 2. podlaží z 11. Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 1777
  PRODÁNO (9/2018) PRODEJ BYTU 4+kk
 • PRODEJ BYTU 4+kk/L

  PRODEJ BYTU 4+kk/L

  Hlavní, Záběhlice

  Prodej bytové jednotky 4+kk s lodžií, užitná plocha jednotky 79 m2, v OV. Nachází se v 9. podlaží z 9. Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 1784
  PRODÁNO 4.900.000 KČ (9/2018) PRODEJ BYTU 4+kk/L
 • PRODEJ RD 4+kk/G

  PRODEJ RD 4+kk/G

  Donovalská, Chodov

  Prodej rodinného domu 4+kk, užitná plocha domu 140 m2, plocha pozemku a zahrady je 327 m2, v OV. Částečně podsklepený, 2 nadzemní podlaží.

  Evidenční číslo: 1840
  NOVINKA PRODEJ RD 4+kk/G