PRODEJ POZEMKU pozemek

Přebuzská, Přebuz - Přebuz

Evidenční číslo 1949
Vlastnictví osobní
Dispozice pozemek

Prodej stavebních pozemků v blízkosti Karlových Varů. Nachází se v malebné přírodě, v blízkosti lesů. Na pozemky o celkové výměře 298 060 m2 je připravena projektová dokumentace. Vhodné ke stavbě domova pro seniory, kliniky, sanatoria, penzionu, nebo hotelu.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • PRODEJ POZEMKU pozemek

  PRODEJ POZEMKU pozemek

  Rysé, Říčky v Orlických horách

  Prodej pozemku v obci Říčky v Orlických horách o velikosti 1000 m2, v osobním vlastnictví (lze financovat hypotečním úvěrem).

  Evidenční číslo: 1956
  PRODÁNO 4 200 000 KČ (12/2021) PRODEJ POZEMKU pozemek
 • PRODEJ POZEMKU pozemek

  PRODEJ POZEMKU pozemek

  U Perly, Říčky v Orlických horách

  Prodej pozemku v obci Říčky v Orlických horách o velikosti 4100 m2, v osobním vlastnictví (lze financovat hypotečním úvěrem).

  Evidenční číslo: 1957
  NOVINKA PRODEJ POZEMKU pozemek
 • PRODEJ POZEMKU pozemek

  PRODEJ POZEMKU pozemek

  U křížku Alma 1, Říčky v Orlických horách

  Prodej pozemku v obci Říčky v Orlických horách o velikosti 3000 m2, v osobním vlastnictví (lze financovat hypotečním úvěrem).

  Evidenční číslo: 1959
  NOVINKA PRODEJ POZEMKU pozemek
 • PRODEJ POZEMKU pozemek

  PRODEJ POZEMKU pozemek

  U Křížku Alma 2, Říčky v Orlických horách

  Prodej pozemku v obci Říčky v Orlických horách o velikosti 3100 m2, v osobním vlastnictví (lze financovat hypotečním úvěrem).

  Evidenční číslo: 1960
  NOVINKA PRODEJ POZEMKU pozemek