NÁJEM NEBYTU

Brandlova, Praha 4 - Chodov

Evidenční číslo 5020
Vlastnictví osobní
Dispozice 1+0
Užitná plocha 23 m2
Typ budovy panelová
Podlaží 1. z 12
Celkový stav jednotky po celkové rekonstrukci
Celkový stav budovy po celkové rekonstrukci

Nájem nebytového prostoru 1+0, užitná plocha je 23 m2, v osobním vlastnictví. Nebytový prostor se nachází v 1. podlaží z 12.

Nebytový prostor je po celkové rekonstrukci, včetně WC a umyvadla. Na podlaze je plovoucí podlaha. Nebytový prostor NELZE využít pro potravinářský provoz ani pro práci s tělem (kosmetika, nehty atd.).

Panelový dům je po celkové rekonstrukci (zateplená fasáda, rekonstruovaná střecha, výtah dle norem EU, nové vchody, plastová okna, vyměněné stoupačky). Klasifikační třída energetické náročnosti G (PENB bude doložen a hodnota upřesněna).

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • NÁJEM BYTU 3+kk/L

  NÁJEM BYTU 3+kk/L

  Kosmická, Háje

  Nájem bytové jednotky 3+kk s lodžií, užitná plocha jednotky 80 m2, v DV. Nachází se v 12. podlaží z 13. Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 5025
  NOVINKA 13 000 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 3+kk/L
 • NÁJEM BYTU 3+kk/L

  NÁJEM BYTU 3+kk/L

  Cyprichova, Háje

  Nájem bytu 3+kk s lodžií, užitná plocha bytu 62 m2, v OV. Nachází se ve 4. podlaží z 9. Byt je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 5140
  NOVINKA 13 000 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 3+kk/L
 • NÁJEM BYTU 3+kk/T/GS

  NÁJEM BYTU 3+kk/T/GS

  Květnového vítězství, Chodov

  Nájem bytu 3+kk s terasou, užitná plocha bytu 79 m2, v OV. Nachází se v 1. podlaží z 4. novostavby z roku 2020.

  Evidenční číslo: 5199
  NOVINKA 18 000 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 3+kk/T/GS
 • NÁJEM BYTU 2+kk/T

  NÁJEM BYTU 2+kk/T

  Jurkovičova, Háje

  Nájem bytu 2+kk s terasou (17m2), užitná plocha bytu 60 m2, v OV. Nachází se v 7. podlaží ze 7. Byt  je novostavba. K bytu náleží komora.

  Evidenční číslo: 5201
  NOVINKA 16 000 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 2+kk/T