NÁJEM NEBYTOVÉHO PROSTORU

Nechvílova, Praha 4 - Chodov

Evidenční číslo 5093
Vlastnictví osobní
Dispozice NEBYT
Užitná plocha 50 m2
Typ budovy panelová
Podlaží -1. z 12
Celkový stav jednotky po částečné rekonstrukci
Celkový stav budovy po celkové rekonstrukci

Nájem nebytové jednotky v osobním vlastnictví, užitná plocha jednotky je 50 m2. Nebytová jednotka se nachází v suterénu domu o 12 podlažích.

Nebyt  je po částečné rekonstrukci.  WC je společné pro více nebytových prostor. Na podlaze je plovoucí podlaha. Prostory jsou vhodné jako sklad nebo kancelář.  

Panelový dům je po celkové rekonstrukci (zateplená fasáda, rekonstruovaná střecha, výtah dle norem EU, nové vchody, plastová okna, vyměněné stoupačky). Průkaz energetické náročnosti C.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a tonejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • NÁJEM NEBYTU

  NÁJEM NEBYTU

  Na Výšině, Říčany

  Nájem nebytové jednotky, užitná plocha jednotky 19 ma společné příslušenství. Jednotka je v osobním vlastnictví. Nachází se v 1. podlaží ze 3.

  Evidenční číslo: 5135
  NOVINKA 10 000 KČ + POPLATKY NÁJEM NEBYTU
 • NÁJEM BYTU 2+1/L

  NÁJEM BYTU 2+1/L

  Dubnova, Háje

  Nájem bytové jednotky 2+1 se zasklenou lodžií, užitná plocha jednotky 57 m2, v DV. Nachází se v 7. podlaží z 12. Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 5142
  NOVINKA 14 000 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 2+1/L
 • NÁJEM BYTU 3+kk/L

  NÁJEM BYTU 3+kk/L

  Nechvílova, Chodov

  Nájem bytové jednotky 3+kk s lodžií, užitná plocha jednotky 64 m2,  v OV. Nachází se v 7. podlaží z 12. Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 5148
  NOVINKA 15 000 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 3+kk/L