NÁJEM NEBYTOVÉ JEDNOTKY

Na Výšině, Říčany - Říčany

Evidenční číslo 5135
Vlastnictví osobní
Dispozice NP
Užitná plocha 19 m2
Typ budovy cihlová
Podlaží 1. z 3
Celkový stav jednotky novostavba
Celkový stav budovy novostavba

Nájem nebytové jednotky, užitná plocha jednotky 19 m2 , plus příslušenství. Jednotka je v osobním vlastnictví. Bytová jednotka se nachází v 1. podlaží ze 3.

Nově postavená nebytová jednotka se nachází v obytném domě kolaudovaném v roce 2019. Je součástí společného prostoru o dvou místnostech. V jedné z nich je ordinace lékaře. Místnost má čajovou kuchyňku. Na podlaze je plovoucí podlaha. Koupelna se sprchovým koutem a WC je ke společnému využití pro obě ordinace (místnosti) a samostatné WC s umyvadlem pro klienty. Společná je rovněž i čekárna. Prostory jsou ideální pro využití jako ordinace, provoz pro práci s tělem, konzultační místnost, kancelář atd.. NELZE využít pro potravinářský provoz ani jako prodejna.

Klasifikační třída energetické náročnosti G (PENB bude doložen a hodnota upřesněna).

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a tonejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • NÁJEM NEBYTU

  NÁJEM NEBYTU

  Nechvílova, Chodov

  Nájem nebytové jednotky v osobním vlastnictví, užitná plocha jednotky je 50 m2. Nebytová jednotka se nachází v suterénu domu o 12 podlažích.

  Evidenční číslo: 5093
  NOVINKA 5 000 KČ + POPLATKY NÁJEM NEBYTU