NÁJEM NEBYTOVÉ JEDNOTKY

Na Výšině, Říčany - Říčany

Evidenční číslo 5135
Vlastnictví osobní
Dispozice NP
Užitná plocha 19 m2
Typ budovy cihlová
Podlaží 1. z 3
Celkový stav jednotky novostavba
Celkový stav budovy novostavba

Nájem nebytové jednotky, užitná plocha jednotky 19 m2 , plus příslušenství. Jednotka je v osobním vlastnictví. Bytová jednotka se nachází v 1. podlaží ze 3.

Nově postavená nebytová jednotka se nachází v obytném domě kolaudovaném v roce 2019. Je součástí společného prostoru o dvou místnostech. V jedné z nich je ordinace lékaře. Místnost má čajovou kuchyňku. Na podlaze je plovoucí podlaha. Koupelna se sprchovým koutem a WC je ke společnému využití pro obě místnosti a samostatné WC s umyvadlem pro klienty. Společná je rovněž i čekárna.

Prostory k využití pro kosmetické a masérské účely, popř. pedikúru s provozem 1 - 2 dny v týdnu. Měsíční nájem za jeden den v týdnu je ve výši 2 500,- Kč + služby. 

NELZE využít pro potravinářský provoz ani jako prodejna.

Klasifikační třída energetické náročnosti G (PENB bude doložen a hodnota upřesněna).

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.