PRODEJ BYTU 4+kk s lodžií

Na sádce, Praha 4 - Chodov

Evidenční číslo 1477
Vlastnictví DV s převodem do OV
Dispozice 4+kk/L
Příslušenství sklep
Užitná plocha 75 m2
Typ budovy panelová
Podlaží 4. z 10
Celkový stav jednotky v původním stavu
Celkový stav budovy po částečné rekonstrukci

Prodej bytové jednotky 4+kk s lodžií, užitná plocha jednotky 75 m2, v družstevním vlastnictví s převodem do osobního (lze financovat před-hypotečním úvěrem nebo hypotečním úvěrem – zástava jiné nemovitosti). Bytová jednotka se nachází v 4. podlaží z 10.

Bytová jednotka je v původním stavu. Původní kuchyňská linka, umakartové jádro a WC. Na podlaze je plovoucí podlaha a PVC. K bytové jednotce náleží sklep.

Panelový dům je po částečné rekonstrukci (zateplená fasáda, rekonstruovaná střecha, nové vchody, plastová okna, vyměněné stoupačky). Průkaz energetické náročnosti D.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a tonejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • PRODEJ BYTU 4+kk

  PRODEJ BYTU 4+kk

  Filipova, Chodov

  Prodej bytové jednotky 4+kk, užitná plocha jednotky 90 m2, v OV. Nachází se v 7. podlaží z 8. Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 1417
  NOVINKA PRODEJ BYTU 4+kk
 • PRODEJ BYTU 3+kk/L

  PRODEJ BYTU 3+kk/L

  Hrudičkova, Chodov

  Prodej bytové jednotky 3+kk s lodžií, užitná plocha jednotky 69 m2, v DV-OV. Nachází se v 5. podlaží z 12. Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 1473
  PRODÁNO 3.200.000 KČ (4/2016) PRODEJ BYTU 3+kk/L
 • PRODEJ BYTU 4+kk

  PRODEJ BYTU 4+kk

  Filipova, Chodov

  Prodej bytové jednotky 4+kk, užitná plocha jednotky 88 m2, v osobním vlastnictví.

  Evidenční číslo: 1475
  PRODÁNO 4.000.000 KČ (3/2016) PRODEJ BYTU 4+kk
 • PRODEJ BYTU 3+1/L

  PRODEJ BYTU 3+1/L

  Doubravická, Chodov

  Prodej bytové jednotky 3+1 s lodžií, užitná plocha jednotky 75 m2, v DV. Nachází se v 10. podlaží z 13. Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 1479
  PRODÁNO (4/2016) PRODEJ BYTU 3+1/L