Nabízím nemovitost k prodeji

Na rozdíl od konkurenčních realitních kanceláří můžeme ihned začít s prohlídkami Vaší nemovitosti s konkrétními zájemci a to i bez inzerování Vaší nemovitosti. V případě, že některá z poptávek odpovídá Vámi nabízené nemovitosti, nahlaste nám její evidenční číslo, zájemce rádi oslovíme s nabídkou Vaší nemovitosti.

Prodáváte nebo kupujete nemovitost bez realitní kanceláře?

Prodáváte Vaši nemovitost přímo svému zájemci nebo naopak kupujete nemovitost přímo od vlastníka a nevíte co a jak, abyste nic nezanedbali?

Jsme tu přímo pro Vás s nabídkou kompletního právního a administrativního servisu a poradenstvím od A do Z (vypracování návrhu smluvní dokumentace a komunikace ohledně případných připomínek či dotazů, zajištění advokátní úschovy, ověření veškerých potřebných podpisů, zajištění financování u kterékoliv banky, jednání s katastrálním úřadem, vypracování daňového přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí a daňového přiznání k dani z nemovitosti, protokolární předání nemovitosti vč. nafocení jejího stavu, převody elektrické energie a plynu). Zajistíme pro Vás celý tento proces tak, abyste se nemuseli o nic starat a obíhat ve svém volném čase veškeré úřady a instituce. Zároveň Vám zodpovíme a vysvětlíme všechny důležité detaily, které Vás nejen mohou zajímat, ale které byste měli vědět, aby vše proběhlo zcela správně a korektně. Tato nabídka se týká jak nemovitostí v osobním vlastnictví, tak i nemovitostí v družstevním vlastnictví nebo ve vlastnictví s.r.o.

Za tuto službu nám zaplatíte 1% z celkové kupní ceny nemovitosti, minimálně však 30 000 Kč plus DPH v zákonné výši. Tato minimální cena souvisí s velkým počtem administrativních úkonů, které za Vás uděláme.

Prodané nemovitosti

Aktivní poptávky

V naší databázi máme v tuto chvíli 20810 zájemců. Vyplňte pár údajů o své nemovitosti a uvidíte seznam možných zájemců.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.