PRODEJ RODINNÉHO DOMU 4+kk S TERASOU

Předboř, Strančice - Předboř u Prahy

Evidenční číslo 1703
Vlastnictví osobní
Dispozice 4+kk/T
Příslušenství parkovací stání venkovní
Užitná plocha 100 m2
Typ budovy montovaná
Podlaží 1
Celkový stav jednotky novostavba
Celkový stav budovy novostavba

Prodej novostavby nadstandardního rodinného domu 4+kk s terasou, užitná plocha domu 100 m2, užitná plocha pozemku 805 m2, v osobním vlastnictví (lze financovat hypotečním úvěrem). Nízkoenergetická novostavba má jedno podlaží - bungalov.

Vysoký standard provedení s důrazem na kvalitu a design. Šestikomorová plastová okna – trojskla, podlahové vytápění, dlažba, 2x koupelna s WC (1x s vanou a 1x se sprchovým koutem), dýhované vnitřní dveře. 

Část obce Předboř – Strančice, Praha východ, 18 km od Prahy – Opatov, stanice metra C. Výborná dostupnost na D1 a pražský okruh. Klidné místo v uzavřené stávající zástavbě umožňuje rezidenční bydlení. Energetická třída B. K nastěhování ihned.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a tonejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • PRODEJ 4+kk

  PRODEJ 4+kk

  Filipova, Chodov

  Prodej bytové jednotky 4+kk, užitná plocha jednotky 90 m2, v OV. Nachází se v 7. podlaží z 8. Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 1417
  NOVINKA PRODEJ 4+kk
 • PRODEJ BYTU 4+kk

  PRODEJ BYTU 4+kk

  Filipova, Chodov

  Prodej bytové jednotky 4+kk, užitná plocha jednotky 88 m2, v osobním vlastnictví.

  Evidenční číslo: 1475
  PRODÁNO 4.000.000 KČ (3/2016) PRODEJ BYTU 4+kk
 • PRODEJ BYTU 4+kk/L

  PRODEJ BYTU 4+kk/L

  Na sádce, Chodov

  Prodej bytové jednotky 4+kk s lodžií, užitná plocha jednotky 75 m2, v družstevním vlastnictví s převodem do osobního. Bytová jednotka se nachází v 4. podlaží z 10.

  Evidenční číslo: 1477
  PRODÁNO (5/2016) PRODEJ BYTU 4+kk/L
 • PRODEJ BYTU 4+kk

  PRODEJ BYTU 4+kk

  Kloknerova, Chodov

  Prodej bytové jednotky 4+kk, užitná plocha jednotky 100 m2, v družstevním vlastnictví.

  Evidenční číslo: 1485
  PRODÁNO 4.300.000 KČ (6/2016) PRODEJ BYTU 4+kk