PRODEJ BYTU 3+kk S LODŽIÍ

Cyprichova, Praha 4 - Háje

Evidenční číslo 1872
Vlastnictví družstevní
Dispozice 3+kk/L
Příslušenství sklep
Užitná plocha 65 m2
Typ budovy panelová
Podlaží 8. z 9
Celkový stav jednotky po celkové rekonstrukci
Celkový stav budovy po celkové rekonstrukci

Prodej bytové jednotky 3+kk se zasklenou lodžií, užitná plocha jednotky 65 m2, v družstevním vlastnictví (lze financovat hypotečním úvěrem – zástava jiné nemovitosti). Bytová jednotka se nachází v 8. podlaží z 9.

Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci. Nová kuchyňská linka, rekonstruovaná koupelna a WC. Na podlaze je dlažba, PVC a vinyl. K bytové jednotce náleží sklep.

Panelový dům je po celkové rekonstrukci (zateplená fasáda, rekonstruovaná střecha, výtah dle norem EU, nové vchody (bezbariérový), plastová okna, vyměněné stoupačky). Klasifikační třída energetické náročnosti G (PENB bude doložen a hodnota upřesněna).

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • PRODEJ BYTU 3+kk/L

  PRODEJ BYTU 3+kk/L

  Hrudičkova, Chodov

  Prodej bytové jednotky 3+kk s lodžií, užitná plocha jednotky 69 m2, v DV-OV. Nachází se v 5. podlaží z 12. Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 1473
  PRODÁNO 3.200.000 KČ (4/2016) PRODEJ BYTU 3+kk/L
 • PRODEJ BYTU 4+kk/L

  PRODEJ BYTU 4+kk/L

  Na sádce, Chodov

  Prodej bytové jednotky 4+kk s lodžií, užitná plocha jednotky 75 m2, v DV-OV. Nachází se v 4. podlaží z 10. Bytová jednotka je v původním stavu.

  Evidenční číslo: 1477
  PRODÁNO (5/2016) PRODEJ BYTU 4+kk/L
 • PRODEJ BYTU 3+1/L

  PRODEJ BYTU 3+1/L

  Doubravická, Chodov

  Prodej bytové jednotky 3+1 s lodžií, užitná plocha jednotky 75 m2, v DV. Nachází se v 10. podlaží z 13. Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 1479
  PRODÁNO (4/2016) PRODEJ BYTU 3+1/L
 • PRODEJ BYTU 3+kk

  PRODEJ BYTU 3+kk

  Donovalská, Chodov

  Prodej bytové jednotky 3+kk, užitná plocha jednotky 65 m2, v OV. Nachází se v 9. podlaží z 10. Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 1480
  PRODÁNO 2.900.000 KČ (4/2016) PRODEJ BYTU 3+kk