PRODEJ BYTU 4+1 S LODŽIÍ

Božetická, Praha 4 - Modřany

Evidenční číslo 1947
Vlastnictví DV s převodem do OV
Dispozice 4+1/L
Příslušenství sklep
Užitná plocha 87 m2
Typ budovy panelová
Podlaží 4. z 4
Celkový stav jednotky v původním stavu
Celkový stav budovy po částečné rekonstrukci

Prodej dvougeneračního bytu 4+1 s lodžií, užitná plocha bytu 87 m2, v družstevním vlastnictví s převodem do osobního (lze financovat před-hypotečním úvěrem nebo hypotečním úvěrem – zástava jiné nemovitosti). Nachází se ve 4. podlaží ze 4.

Byt je v původním stavu. Původní kuchyňská linka, umakartové jádro a 2x WC. Na podlaze je PVC. K bytu náleží sklep.

Panelový dům je po částečné rekonstrukci (částečně zateplená fasáda, rekonstruovaná střecha, nový vchod ), plastová okna, vyměněné stoupačky). Klasifikační třída energetické náročnosti G (PENB bude doložen a hodnota upřesněna).

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • PRODEJ BYTU 4+1/L

  PRODEJ BYTU 4+1/L

  Ledvinova, Chodov

  Prodej bytové jednotky 4+1 s lodžií, užitná plocha jednotky 87 m2, v DV. Nachází se v 3. podlaží z 7. Bytová jednotka je v původním stavu.

  Evidenční číslo: 1894
  PRODÁNO 5 500 000 KČ (7/2020) PRODEJ BYTU 4+1/L
 • PRODEJ BYTU 4+1/L

  PRODEJ BYTU 4+1/L

  Hrdličkova, Chodov

  Prodej bytové jednotky 4+1 s lodžií, užitná plocha jednotky 87 m2, v DV. Nachází se ve 3. podlaží ze 4. Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 1900
  PRODÁNO 5 450 000 KČ (6/2020) PRODEJ BYTU 4+1/L
 • PRODEJ RD 4+1/B/G

  PRODEJ RD 4+1/B/G

  Studniční, Zbraslav

  Prodej rodinného domu 4+1 s balkónem a dvěmi garážemi, užitná plocha domu 166 m2, v osobním vlastnictví.

  Evidenční číslo: 2108
  NOVINKA PRODEJ RD 4+1/B/G