PRODEJ POZEMKU

Přebuz, Přebuz - Přebuz

Evidenční číslo 1949
Vlastnictví osobní
Dispozice pozemek

Prodej stavebních pozemků v obci Přebuz cca 30 km od Karlových Varů. Rozsáhlý komplex 3 pozemků o celkové rozloze 299 000 m2 nabízí:

A) 48 000 m2 kde je možno ihned zahájit stavbu hotelu s maximální kapacitou 100 lůžek (připraveno stavební povolení na zahájení stavby). Změna účelu stavby možná na apartmánový hotel, penzion, domov důchodců, domov se zvláštním režimem.

B) 95 000 m2 s možností stavby bytových domů s velkými zahradami. Změna účelu stavby je také možná, například na 30 rodinných domů.

C) 156 000 m2 se nachází v bývalé pohraniční vesnici. Tento pozemek se nachází na katastrálním území Rolava a je veden jako ostatní plocha, na pozemku jsou mokřady. Pozemek zatím není určen k zástavbě.

Všechny pozemky a okolí nabízí krásnou přírodu, sportovní vyžití na běžkách, na kolech, plavání a turistiku. Pozemky se prodávají jednotlivě a cena je k jednání.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • PRODEJ POZEMKU

  PRODEJ POZEMKU

  Rysé, Říčky v Orlických horách

  Prodej pozemku v obci Říčky v Orlických horách o velikosti 1000 m2, v osobním vlastnictví (lze financovat hypotečním úvěrem).

  Evidenční číslo: 1956
  PRODÁNO 4 200 000 KČ (12/2021) PRODEJ POZEMKU
 • PRODEJ POZEMKU

  PRODEJ POZEMKU

  pod Pustým vrchem, Říčky v Orlických horách

  Prodej pozemku v obci Říčky v Orlických horách o velikosti 5000 m2, v osobním vlastnictví (lze financovat hypotečním úvěrem).

  Evidenční číslo: 1958
  PRODEJ POZEMKU
 • PRODEJ POZEMKU

  PRODEJ POZEMKU

  U Perly, Říčky v Orlických horách

  Prodej pozemku v obci Říčky v Orlických horách o velikosti 4100 m2, v osobním vlastnictví (lze financovat hypotečním úvěrem).

  Evidenční číslo: 1957
  NOVINKA PRODEJ POZEMKU
 • PRODEJ POZEMKU

  PRODEJ POZEMKU

  U křížku Alma 1, Říčky v Orlických horách

  Prodej pozemku v obci Říčky v Orlických horách o velikosti 3000 m2, v osobním vlastnictví (lze financovat hypotečním úvěrem).

  Evidenční číslo: 1959
  PRODEJ POZEMKU