PRODEJ GARÁŽE garáž

Sluneční, Chlumčany - Chlumčany u Přeštic

Evidenční číslo 1985
Vlastnictví osobní
Dispozice garáž
Užitná plocha 21 m2
Typ budovy cihlová
Podlaží 1. z 1
Celkový stav budovy po částečné rekonstrukci

Prodej zděné cihlové garáže v osobním vlastnictví, včetně pozemku o výměře 21 m2. Garáž se nachází v řadové zástavbě garáží naproti rodinných domů. Příjezd je po asfaltové cestě.

Garáž je po rekonstrukci (nové omítky, malba, nová fasáda a nátěry). Připojení na elektriku je možné. Nyní jsou v garáži umístěna 3 světla na dálkové ovládání.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • PRODEJ GARÁŽE garáž

  PRODEJ GARÁŽE garáž

  Jižní, Dýšina

  Prodej zděné cihlové garáže včetně vlastního pozemku o výměře 24 m2, v osobním vlastnictví. Nachází se v řadové zástavbě garáží pod sídlištěm.

  Evidenční číslo: 1993
  NOVINKA 330 000 KČ PRODEJ GARÁŽE garáž
 • PRODEJ GARÁŽE garáž

  PRODEJ GARÁŽE garáž

  Kreuzmannova, Skvrňany

  Prodej zděné cihlové garáže včetně vlastního pozemku o výměře 18 m2, v OV. Nachází se v zástavbě garáží poblíž novostaveb.

  Evidenční číslo: 2009
  NOVINKA 450 000 KČ PRODEJ GARÁŽE garáž