PRODEJ BYTU 1+kk S LODŽIÍ

Katovická, Praha 8 - Bohnice

Evidenční číslo 2032
Vlastnictví osobní
Dispozice 1+kk/L
Příslušenství komora, sklep
Užitná plocha 55 m2
Typ budovy panelová
Podlaží 8. z 13
Celkový stav jednotky po částečné rekonstrukci
Celkový stav budovy po částečné rekonstrukci

Prodej velkého bytu 1+kk s lodžií, užitná plocha bytu 55 m2, v osobním vlastnictví (lze financovat hypotečním úvěrem). Nachází se v 8. podlaží ze 13.

Byt je v původním stavu. Původní kuchyňská linka, zděná koupelna s WC. V bytě je šatna. Na podlaze je dlažba a PVC. K bytu náleží komora s oknem na patře a sklep. Byt lze přestavět na 2+kk s lodžií.

Panelový dům po celkové rekonstrukci (zateplená fasáda, rekonstruovaná střecha, výtah dle norem EU, nový vchod (bezbariérový), dřevěná okna, vyměněné stoupačky). Klasifikační třída energetické náročnosti G (PENB bude doložen a hodnota upřesněna).

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • PRODEJ BYTU 1+kk/L

  PRODEJ BYTU 1+kk/L

  Michnova, Háje

  Prodej bytové jednotky 1+kk s lodžií, užitná plocha jednotky 37 m2, v DV. Nachází se v 1. podlaží z 4. Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 1746
  PRODÁNO 2.530.000 KČ (5/2018) PRODEJ BYTU 1+kk/L
 • PRODEJ BYTU 1+kk

  PRODEJ BYTU 1+kk

  Filipova, Chodov

  Prodej bytové jednotky 1+kk, užitná plocha jednotky 33 m2,  v družstevním vlastnictví s převodem do osobního (lze financovat před-hypotečním úvěrem nebo hypotečním úvěrem – zástava jiné&

  Evidenční číslo: 1753
  PRODÁNO (3/2018) PRODEJ BYTU 1+kk
 • PRODEJ BYTU 1+kk

  PRODEJ BYTU 1+kk

  Filipova, Chodov

  Prodej bytové jednotky 1+kk, užitná plocha jednotky 33 m2, v družstevním vlastnictví s převodem do osobního (lze financovat před-hypotečním nebo hypotečním úvěrem – zástava jiné nemovito

  Evidenční číslo: 1772
  PRODÁNO (6/2018) PRODEJ BYTU 1+kk
 • PRODEJ BYTU 1+kk/B

  PRODEJ BYTU 1+kk/B

  Jurkovičova, Háje

  Prodej bytové jednotky 1+kk s balkonem, užitná plocha jednotky 49 m2, v OV. Nachází se v 1. podlaží z 3. Cihlová novostavba je z roku 2008. 

  Evidenční číslo: 1773
  PRODÁNO (7/2018) PRODEJ BYTU 1+kk/B