PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU

Nezabylice, Nezabylice - Nezabylice

Evidenční číslo 2038
Vlastnictví osobní
Dispozice pozemek

Prodej pozemku v obci Nezabylice o velikosti 2472 m2, v osobním vlastnictví (lze financovat hypotečním úvěrem). Pozemek je vhodný dle územního plánu ke stavbě rodinného domu k trvalému bydlení a lze rozdělit geometrickým plánem na dva menší o výměrách cca 1245 ma 1227 m2.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • PRODEJ POZEMKU

  PRODEJ POZEMKU

  Rysé, Říčky v Orlických horách

  Prodej pozemku v obci Říčky v Orlických horách o velikosti 1000 m2, v osobním vlastnictví (lze financovat hypotečním úvěrem).

  Evidenční číslo: 1956
  PRODÁNO 4 200 000 KČ (12/2021) PRODEJ POZEMKU
 • PRODEJ POZEMKU

  PRODEJ POZEMKU

  Milská stráň, Milý

  Prodej pozemku v obci Milý okr. Rakovník o velikosti 2263 m2, v osobním vlastnictví (lze financovat hypotečním úvěrem).

  Evidenční číslo: 2039
  PRODÁNO 150 KČ ZA M2 (11/2022) PRODEJ POZEMKU