PRODEJ RODINNÉHO DOMU 5+1 SE 2 TERASAMI A GARÁŽÍ

Sportovní, Psáry - Psáry

Evidenční číslo 2065
Vlastnictví s.r.o.
Dispozice 5+1/2T/G
Příslušenství garáž
Užitná plocha 330 m2
Typ budovy smíšená
Podlaží 3
Celkový stav jednotky v původním stavu
Celkový stav budovy v původním stavu

Prodej atypického rodinného domu 5+1 o celkové ploše 330 m2, na pozemku o celkové výměře 1127 m2 v obci Psáry - Praha západ.
Dům je ve velmi dobře udržovaném původním stavu, majitelům sloužil pouze k rekreaci a nebyl trvale obýván. Jedná se o dvoupodlažní dům, který je částečně podsklepený. V suterénu domu se nachází společenská místnost s barem ( 30m2 ), a technické zázemí domu.
1. NP se skládá ze dvou částí, které jsou spojeny vstupní chodbou. V první části se nachází prostorná garáž, chodba a wellness ( vnitřní bazén, sauna, sprcha a wc).
Druhou část domu tvoří jeden obytný prostor s kuchyní, jídelnou, pracovnou a výškově odděleným obývacím pokojem s krbovými kamny. Prostor je dělený příčkami.
Z 1. NP se vchází na dvě prostorné terasy. 
V 2. NP se nachází 3 samostatné pokoje a koupelna s WC. Dále jedna velká ložnice s vlastní koupelnou.

Stavba je zděná z tvárnic, okna plastová, střešní okna jsou dřevěná. Dům je vytápěn přímotopy a krbovými kamny. Kuchyň a jídelna jsou vytápěny podlahovým topením. Voda je z vlastní studny. Ohřev vody bojler.
Přípojka plynu je u paty pozemku, ale rozvod plynu v domě není. Kanalizace je obecní.
V místě je veškerá občanská vybavenost, výborná dostupnost do Prahy přes Pražský okruh nebo D1, zastávka autobusu na metro C Budějovická je v blízkosti domu.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • PRODEJ RD 5+1/T

  PRODEJ RD 5+1/T

  Libušská, Libuš

  Prodej dvoupodlažního rodinného domu 5+1 s terasou, celková užitná plocha domu je 111 m2, celková plocha pozemku 359 m2, v osobním vlastnictví (lze financovat hypotečním úvěrem).

  Evidenční číslo: 2075
  NOVINKA PRODEJ RD 5+1/T