PRODEJ BYTU 2+kk S LODŽIÍ

Na Veselí, Praha 4 - Nusle

Evidenční číslo 2073
Vlastnictví osobní
Dispozice 2+kk/L
Příslušenství komora, sklep
Užitná plocha 52 m2
Typ budovy cihlová
Podlaží 3. z 4
Celkový stav jednotky po částečné rekonstrukci
Celkový stav budovy po částečné rekonstrukci

Prodej bytu 2+kk s lodžií (zaskleno), užitná plocha bytu 52 m2, v osobním vlastnictví (lze financovat hypotečním úvěrem). Nachází se ve 3. podlaží ze 4. Okna jsou orientována na východ do upravené zahrady, která je určena ke společnému užívání obyvatelům domu.

Byt je po částečné rekonstrukci. Rekonstruovaná koupelna s oknem a WC zvlášť. Na podlaze je laminátová plovoucí podlaha a PVC. Vytápění plynovými Waw topidly. Ohřev teplé vody elektrickým bojlerem v koupelně a el. průtokovým ohřívačem v kuchyni. V bytě je komora. K bytu náleží také velký sklep. Výhodou jsou velmi nízké měsíční náklady.

Cihlový dům je po částečné rekonstrukci (fasáda je nezateplená, rekonstruovaná střecha, nový vchod, plastová okna, vyměněné stoupačky). Klasifikační třída energetické náročnosti G (PENB bude doložen a hodnota upřesněna).

Příjemná a klidná lokality v bezprostřední blízkosti parků Jezerka a Vyšehrad. Divadlo (Na Jezerce) i sport (Sokol Nusle) rovněž v docházkové vzdálenosti. Veškerá občanská vybavenost a zázemí v nejbližším okolí (školy,školky, obchody, kavárny, restaurace). Bleskové spojení do centra města, stanice metra Pražského povstání je v docházkové vzdálenosti, zastávka tramvaje č.18 přímo před domem.

Parkování pro rezidenty na modré zóně. Vzhledem k poloze a své velikosti je byt vhodný i jako investice.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • PRODEJ BYTU 2+kk

  PRODEJ BYTU 2+kk

  Radimovická, Chodov

  Prodej bytové jednotky 2+kk, užitná plocha jednotky 41 m2, v DV. Nachází se v 2. podlaží z 8. Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 1820
  PRODÁNO 3 150 000 KČ (5/2019) PRODEJ BYTU 2+kk
 • PRODEJ BYTU 2+kk/L

  PRODEJ BYTU 2+kk/L

  Podjavorinské, Chodov

  Prodej bytové jednotky 2+kk s lodžií, užitná plocha jednotky 46 m2, v OV. Nachází se v 9. podlaží z 14. Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci. 

  Evidenční číslo: 1833
  PRODÁNO (7/2019) PRODEJ BYTU 2+kk/L
 • PRODEJ BYTU 2+kk

  PRODEJ BYTU 2+kk

  Blatenská, Chodov

  Prodej bytové jednotky 2+kk, užitná plocha jednotky 43 m2, v OV. Nachází se v 3. podlaží z 6. Bytová jednotka je v původním udržovaném stavu.

  Evidenční číslo: 1835
  PRODÁNO 3 300 000 KČ (4/2019) PRODEJ BYTU 2+kk
 • PRODEJ BYTU 2+kk

  PRODEJ BYTU 2+kk

  Steinerova, Háje

  Prodej bytové jednotky 2+kk, užitná plocha jednotky 42 m2, v DV. Nachází se v 6. podlaží z 12. Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 1843
  PRODÁNO 3 250 000 KČ (5/2019) PRODEJ BYTU 2+kk