PRODEJ BYTU 2+kk S LODŽIÍ

Na Veselí, Praha 4 - Nusle

Evidenční číslo 2073
Vlastnictví osobní
Dispozice 2+kk/L
Příslušenství komora, sklep
Užitná plocha 52 m2
Typ budovy cihlová
Podlaží 3. z 4
Celkový stav jednotky po částečné rekonstrukci
Celkový stav budovy po částečné rekonstrukci

Prodej bytu 2+kk s lodžií (zaskleno), užitná plocha bytu 52 m2, v osobním vlastnictví (lze financovat hypotečním úvěrem). Nachází se ve 3. podlaží ze 4. Okna jsou orientována na východ do upravené zahrady, která je určena ke společnému užívání obyvatelům domu.

Byt je po částečné rekonstrukci. Rekonstruovaná koupelna s oknem a WC zvlášť. Na podlaze je laminátová plovoucí podlaha a PVC. Vytápění plynovými Waw topidly. Ohřev teplé vody elektrickým bojlerem v koupelně a el. průtokovým ohřívačem v kuchyni. V bytě je komora. K bytu náleží také velký sklep. Výhodou jsou velmi nízké měsíční náklady.

Cihlový dům je po částečné rekonstrukci (fasáda je nezateplená, rekonstruovaná střecha, nový vchod, plastová okna, vyměněné stoupačky). Klasifikační třída energetické náročnosti G (PENB bude doložen a hodnota upřesněna).

Příjemná a klidná lokality v bezprostřední blízkosti parků Jezerka a Vyšehrad. Divadlo (Na Jezerce) i sport (Sokol Nusle) rovněž v docházkové vzdálenosti. Veškerá občanská vybavenost a zázemí v nejbližším okolí (školy,školky, obchody, kavárny, restaurace). Bleskové spojení do centra města, stanice metra Pražského povstání je v docházkové vzdálenosti, zastávka tramvaje č.18 přímo před domem.

Parkování pro rezidenty na modré zóně. Vzhledem k poloze a své velikosti je byt vhodný i jako investice.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • PRODEJ BYTU 2+kk/L

  PRODEJ BYTU 2+kk/L

  Anny Drabíkové, Háje

  Prodej bytu 2+kk s lodžií, užitná plocha bytu 49 m2, v OV.  Nachází se ve 3. podlaží z 12. Byt je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 1933
  PRODÁNO 5 000 000 KČ (6/2021) PRODEJ BYTU 2+kk/L
 • PRODEJ BYTU 2+kk/L

  PRODEJ BYTU 2+kk/L

  Emilie Hyblerové, Háje

  Prodej bytu 2+kk s lodžií, užitná plocha bytu 42 m2, v OV. Nachází se ve 3. podlaží z 8. Byt je v původním stavu.

  Evidenční číslo: 1936
  PRODÁNO 4 100 000 KČ (3/2021) PRODEJ BYTU 2+kk/L
 • PRODEJ BYTU 2+kk/L

  PRODEJ BYTU 2+kk/L

  Plickova, Háje

  Prodej bytu 2+kk s lodžií, užitná plocha bytu 49 m2, v OV. Nachází se v 5. podlaží z 12. Byt je v původním stavu.

  Evidenční číslo: 1940
  PRODÁNO 4 350 000 KČ (4/2021) PRODEJ BYTU 2+kk/L
 • PRODEJ BYTU 2+kk/B

  PRODEJ BYTU 2+kk/B

  Vinohradská, Vinohrady

  Prodej bytu 2+kk s balkonem, užitná plocha bytu 64 m2, v OV . Nachází se v 5. podlaží ze 7. Byt je po částečné rekonstrukci. 

  Evidenční číslo: 1942
  PRODÁNO 7 880 000 KČ (9/2021) PRODEJ BYTU 2+kk/B