PRODEJ RODINNÉHO DOMU 5+1 S TERASOU

Libušská, Praha 4 - Libuš

Evidenční číslo 2075
Vlastnictví osobní
Dispozice 5+1/T
Příslušenství komora, parkovací stání venkovní
Užitná plocha 111 m2
Typ budovy cihlová
Podlaží 2
Celkový stav jednotky po částečné rekonstrukci
Celkový stav budovy po částečné rekonstrukci

Prodej dvoupodlažního rodinného domu 5+1 s terasou, celková užitná plocha domu je 111 m2 (1NP 83 m2, 2NP 22 m2, sklep 6,5 m2), celková plocha pozemku 359 m2, v osobním vlastnictví (lze financovat hypotečním úvěrem). K domu náleží prostorná stodola o výměře 72 m2.

Rodinný dům je částečně podsklepen. Okna jsou z části dřevěná z části plastová. Nemovitost byla využívána k trvalému bydlení a rovněž za účelem provozování ubytování. Stodola nabízí možnost velkého skladovacího prostoru či ateliéru. V domě jsou dvě samostatné koupelny se sprchovými kouty a WC. Vytápění je plynovým kotlem, k ohřevu vody se používá bojler. Do nemovitosti je zaveden obecní vodovod a kanalizace, ve sklepě se nachází vlastní studna s čerpadlem. Nemovitost má široký potenciál co do využití.

Klasifikační třída energetické náročnosti G (PENB bude doložen a hodnota upřesněna).

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • PRODEJ RD 5+1/2T/G

  PRODEJ RD 5+1/2T/G

  Sportovní, Psáry

  Prodej atypického, rodinného domu o celkové ploše 330 m2, na pozemku 1127 m2. Dům je v původním ale velmi udržovaném stavu.

  Evidenční číslo: 2065
  NOVINKA 12 900 000 KČ PRODEJ RD 5+1/2T/G