PRODEJ BYTU 4+1

5. května, Praha 4 - Nusle

Evidenční číslo 2076
Vlastnictví osobní
Dispozice 4+1
Příslušenství komora, sklep
Užitná plocha 103 m2
Typ budovy cihlová
Podlaží 1. z 5
Celkový stav jednotky po částečné rekonstrukci
Celkový stav budovy po částečné rekonstrukci

Prodej bytu 4+1, užitná plocha bytu 103 m2, v osobním vlastnictví (lze financovat hypotečním úvěrem). Nachází se v 1. podlaží z 5.

Byt je po částečné rekonstrukci. Původní kuchyňská linka, zděná koupelna a WC. Na podlaze jsou parkety, dlažba a PVC. V bytě je velká komora, ve vnitrobloku domu lze využívat společnou zahrádku. K bytu náleží sklep. Byt je vytápěn plynovým topením, v bytě je rovněž klimatizace. Orientace bytu je na severovýchod a jihozápad.

Konstrukce domu je smíšená (beton a cihla). Dům je po částečné rekonstrukci (zateplená fasáda do vnitrobloku, výtah dle norem EU, nový vchod, plastová okna). Klasifikační třída energetické náročnosti G (PENB bude doložen a hodnota upřesněna).

Lokalita s dobrou dostupností služeb, stanice metra C Pražského povstání je vzdálena pouhé 4 minuty chůze.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • PRODEJ BYTU 4+1/L

  PRODEJ BYTU 4+1/L

  Ledvinova, Chodov

  Prodej bytové jednotky 4+1 s lodžií, užitná plocha jednotky 87 m2, v DV. Nachází se v 3. podlaží z 7. Bytová jednotka je v původním stavu.

  Evidenční číslo: 1894
  PRODÁNO 5 500 000 KČ (7/2020) PRODEJ BYTU 4+1/L
 • PRODEJ BYTU 4+1/L

  PRODEJ BYTU 4+1/L

  Hrdličkova, Chodov

  Prodej bytové jednotky 4+1 s lodžií, užitná plocha jednotky 87 m2, v DV. Nachází se ve 3. podlaží ze 4. Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 1900
  PRODÁNO 5 450 000 KČ (6/2020) PRODEJ BYTU 4+1/L
 • PRODEJ BYTU 4+1/L

  PRODEJ BYTU 4+1/L

  Božetická, Modřany

  Prodej bytu 4+1 s lodžií, užitná plocha 87 m2, v DV s převodem do OV. Nachází se ve 4. podlaží ze 4. Byt je v původním stavu.

  Evidenční číslo: 1947
  PRODÁNO (8/2021) PRODEJ BYTU 4+1/L