PRODEJ BYTU 3+kk SE 2 BALKONY A GAR. STÁNÍM

Babická, Praha 4 - Chodov

Evidenční číslo 2078
Vlastnictví osobní
Dispozice 3+kk/2B/GS
Příslušenství komora, sklep, parkovací stání vnitřní
Užitná plocha 88 m2
Typ budovy cihlová
Podlaží 4. z 4
Celkový stav jednotky novostavba
Celkový stav budovy novostavba

Prodej bytu 3+kk, 2x balkon a garážové stání, užitná plocha bytu 88 m2, v osobním vlastnictví (lze financovat hypotečním úvěrem. Nachází se ve 4. podlaží ze 4. novostavby z roku 2008

Nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů, koupelna s oknem, samostatné WC. Na podlaze je dlažba a laminátová plovoucí podlaha. K bytu náleží sklep na patře a garážové stání přímo naproti vchodu k výtahu. Byt je vybaven klimatizací se dvěmi splitovými jednotkami.

Cihlový dům je udržovaná novostavba z roku 2008 (zateplená fasáda a střecha, výtah dle norem EU, nový vchod (bezbariérový), plastová okna a stoupačky). Klasifikační třída energetické náročnosti C.

Vyhledávaná lokalita, s kompletní občanskou vybaveností i skvělou dopravní dostupností. Zastávka autobusu v blízkosti domu (3 min.), stanice metra C Chodov (10 min.). V docházkové vzdálenosti se nachází park u Chodovské tvrze, přírodní park Hostivař, multifunkční hřiště, sportovní centrum s bazénem Jedenáctka, cyklostezky, Westfield Chodov, restaurace, kavárny, školky, školy, poliklinika Chodov a lékárny. Dům se nachází ve velmi pěkné a udržované části nové zástavby se spoustou zeleně.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • PRODEJ BYTU 3+kk/L

  PRODEJ BYTU 3+kk/L

  Štichova, Háje

  Prodej bytové jednotky 3+kk s lodžií, užitná plocha jednotky 77 m2, v OV. Nachází se v 1. podlaží z 6. Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 1822
  PRODÁNO 4 770 000 KČ (3/2019) PRODEJ BYTU 3+kk/L
 • PRODEJ BYTU 2+kk

  PRODEJ BYTU 2+kk

  Blatenská, Chodov

  Prodej bytové jednotky 2+kk, užitná plocha jednotky 43 m2, v OV. Nachází se v 3. podlaží z 6. Bytová jednotka je v původním udržovaném stavu.

  Evidenční číslo: 1835
  PRODÁNO 3 300 000 KČ (4/2019) PRODEJ BYTU 2+kk
 • PRODEJ BYTU 3+kk/L

  PRODEJ BYTU 3+kk/L

  Zlešická, Chodov

  Prodej bytové jednotky 3+kk s lodžií, užitná plocha jednotky 68 m2, v OV. Nachází se v 5. podlaží z 12. Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 1837
  PRODÁNO 4 000 000 KČ (4/2019) PRODEJ BYTU 3+kk/L
 • PRODEJ BYTU 2+kk

  PRODEJ BYTU 2+kk

  Augustinova, Chodov

  Prodej bytové jednotky 2+kk, užitná plocha jednotky 45 m2, v OV. Nachází se v 6. podlaží z 12. Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 1850
  PRODÁNO (5/2019) PRODEJ BYTU 2+kk