NÁJEM BYTU 2+1

Ke Kateřinkám, Praha 4 - Chodov

Evidenční číslo 5010
Vlastnictví osobní
Dispozice 2+1
Užitná plocha 45 m2
Typ budovy panelová
Podlaží 8. z 14
Celkový stav jednotky po částečné rekonstrukci
Celkový stav budovy po částečné rekonstrukci

Nájem bytu 2+1 s lodžií, užitná plocha bytu 45 m2, v osobním vlastnictví. Nachází se v 8. podlaží ze 14.

Byt je po částečné rekonstrukci. Nová kuchyňská linka, obložená koupelna a WC. Na podlaze je PVC. V bytě je vestavná skříň v ložnici a na chodbě, stůl a židle, jinak se byt pronajímá bez nábytku. V domě je recepce.

Panelový dům je po celkové rekonstrukci (zateplená fasáda, rekonstruovaná střecha, 2 výtahy dle norem EU, nový vchod (bezbariérový), plastová okna, vyměněné stoupačky). Klasifikační třída energetické náročnosti G. 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.