NÁJEM BYTU 3+kk s lodžií

V jezírkách, Praha 4 - Chodov

Evidenční číslo 5053
Vlastnictví družstevní
Dispozice 3+kk/L
Příslušenství sklep
Užitná plocha 68 m2
Typ budovy panelová
Podlaží 7. z 13
Celkový stav jednotky po celkové rekonstrukci
Celkový stav budovy po celkové rekonstrukci

Nájem bytu 3+kk s lodžií, užitná plocha bytu 68 m2, v družstevním vlastnictví. Nachází se v 7. podlaží ze 13.

Byt je po celkové rekonstrukci. Nová kuchyňská linka, rekonstruovaná koupelna s WC. Na podlaze je dlažba a PVC. K bytu náleží sklep.

Panelový dům je po celkové rekonstrukci (zateplená fasáda, rekonstruovaná střecha, výtah dle norem EU, nový vchod, plastová okna, vyměněné stoupačky). Klasifikační třída energetické náročnosti D.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • NÁJEM NEBYTU

  NÁJEM NEBYTU

  Brandlova, Chodov

  Nájem nebytového prostoru 1+0, užitná plocha je 23 m2, v OV. Nachází se v 1. podlaží z 12. Nebytový prostor je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 5020
  NOVINKA 5 579 KČ NÁJEM NEBYTU
 • NÁJEM BYTU 2+kk

  NÁJEM BYTU 2+kk

  Lečkova, Chodov

  Nájem bytu 2+kk, užitná plocha bytu 64 m2, v OV. Nachází se ve 2. podlaží z 9. Byt je po celkové rekonstrukci. 

  Evidenční číslo: 5111
  NOVINKA 14 500 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 2+kk
 • NÁJEM BYTU 2+kk

  NÁJEM BYTU 2+kk

  Steinerova, Háje

  Nájem bytové jednotky 2+kk, užitná plocha jednotky 42 m2, v OV.  Nachází se v 6. podlaží z 12 . Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 5244
  NOVINKA 11 000 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 2+kk