NÁJEM BYTU 2+kk

Hráského, Praha 4 - Chodov

Evidenční číslo 5102
Vlastnictví osobní
Dispozice 2+kk
Příslušenství sklep
Užitná plocha 33 m2
Typ budovy panelová
Podlaží 5. z 8
Celkový stav jednotky po celkové rekonstrukci
Celkový stav budovy po celkové rekonstrukci

Nájem bytové jednotky 2+kk, užitná plocha jednotky 33 m2, v osobním vlastnictví. Bytová jednotka se nachází v 5. podlaží z 8.

Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci. Nová kuchyňská linka, rekonstruovaná koupelna a WC. Na podlaze je dlažba a plovoucí podlaha. K bytové jednotce náleží sklep.

Panelový dům je po celkové rekonstrukci (zateplená fasáda, rekonstruovaná střecha, výtah dle norem EU, nové vchody (bezbariérový), plastová okna, vyměněné stoupačky). Klasifikační třída energetické náročnosti G (PENB bude doložen a hodnota upřesněna).

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • NÁJEM BYTU 2+kk

  NÁJEM BYTU 2+kk

  Nechvílova, Chodov

  Nájem bytové jednotky 2+kk, užitná plocha jednotky 43 m2, v OV. Nachází se v 2. podlaží z 8. Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 5009
  NOVINKA 13 000 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 2+kk
 • NÁJEM BYTU 3+kk/L

  NÁJEM BYTU 3+kk/L

  Kloboukova, Chodov

  Nájem bytové jednotky 3+kk s lodžií, užitná plocha jednotky 80 m2, v OV. Nachází se v 2. podlaží z 6. Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci. 

  Evidenční číslo: 5144
  NOVINKA 15 900 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 3+kk/L
 • NÁJEM BYTU 2+kk

  NÁJEM BYTU 2+kk

  Vašátkova, Černý Most

  Nájem bytové jednotky 2+kk, užitná plocha jednotky 45 m2, v osobním vlastnictví. Bytová jednotka se nachází v 6. podlaží z 12.

  Evidenční číslo: 5191
  NOVINKA 11 500 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 2+kk