NÁJEM BYTU 2+kk

Lečkova, Praha 4 - Chodov

Evidenční číslo 5111
Vlastnictví osobní
Dispozice 2+kk
Příslušenství sklep
Užitná plocha 64 m2
Typ budovy panelová
Podlaží 2. z 9
Celkový stav jednotky po celkové rekonstrukci
Celkový stav budovy po celkové rekonstrukci

Nájem bytu 2+kk, užitná plocha bytu 64 m2, v osobním vlastnictví. Nachází ve 2. podlaží z 9.

Byt je po celkové rekonstrukci. Nová kuchyňská linka, rekonstruovaná koupelna a WC. Na podlaze je PVC. K bytu  náleží komora a sklep.

Panelový dům je po celkové rekonstrukci (zateplená fasáda, rekonstruovaná střecha, výtah dle norem EU, nový vchod (bezbariérový), plastová okna, vyměněné stoupačky). Průkaz energetické náročnosti C.

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • NÁJEM NEBYTU

  NÁJEM NEBYTU

  Brandlova, Chodov

  Nájem nebytového prostoru 1+0, užitná plocha je 23 m2, v OV. Nachází se v 1. podlaží z 12. Nebytový prostor je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 5020
  NOVINKA 5 579 KČ NÁJEM NEBYTU
 • NÁJEM BYTU 3+kk/L

  NÁJEM BYTU 3+kk/L

  V jezírkách, Chodov

  Nájem bytu 3+kk s lodžií, užitná plocha bytu 68 m2, v DV. Nachází se v 7. podlaží ze 13. Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 5053
  NOVINKA 16 000 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 3+kk/L
 • NÁJEM BYTU 2+kk

  NÁJEM BYTU 2+kk

  Steinerova, Háje

  Nájem bytové jednotky 2+kk, užitná plocha jednotky 42 m2, v OV.  Nachází se v 6. podlaží z 12 . Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 5244
  NOVINKA 11 000 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 2+kk