NÁJEM BYTU 2+kk

Lečkova, Praha 4 - Chodov

Evidenční číslo 5111
Vlastnictví osobní
Dispozice 2+kk
Příslušenství sklep
Užitná plocha 64 m2
Typ budovy panelová
Podlaží 2. z 9
Celkový stav jednotky po celkové rekonstrukci
Celkový stav budovy po celkové rekonstrukci

Nájem bytové jednotky 2+kk, užitná plocha jednotky 64 m2, v osobním vlastnictví. Bytová jednotka se nachází v 2. podlaží z 9.

Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci. Nová kuchyňská linka, rekonstruovaná koupelna a WC. Na podlaze je PVC. K bytové jednotce náleží komora a sklep.

Panelový dům je po celkové rekonstrukci (zateplená fasáda, rekonstruovaná střecha, výtah dle norem EU, nové vchody (bezbariérový), plastová okna, vyměněné stoupačky). Průkaz energetické náročnosti C.

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • NÁJEM BYTU 2+kk

  NÁJEM BYTU 2+kk

  Londýnská, Vinohrady

  Nájem bytové jednotky 2+kk, užitná plocha jednotky 68 m2, v OV. Nachází se v 2. podlaží z 5. Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 5138
  NOVINKA 22 500 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 2+kk
 • NÁJEM BYTU 1+1

  NÁJEM BYTU 1+1

  Květnového vítězství, Chodov

  Nájem bytové jednotky 1+1, užitná plocha jednotky 30 m2, v DV.  Nachází se v 5. podlaží z 8. Bytová jednotka je v původním stavu. 

  Evidenční číslo: 5162
  NOVINKA 10 000 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 1+1
 • NÁJEM BYTU 1+1

  NÁJEM BYTU 1+1

  Hekrova, Háje

  Nájem bytové jednotky 1+1, užitná plocha jednotky 31 m2, v OV. Nachází se v 2. podlaží z 7. Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 5163
  NOVINKA 10 000 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 1+1
 • NÁJEM BYTU 2+kk

  NÁJEM BYTU 2+kk

  Augustinova, Chodov

  Nájem bytové jednotky 2+kk, užitná plocha jednotky 43 m2, v OV.  Nachází se v 11. podlaží z 12. Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci. 

  Evidenční číslo: 5164
  NOVINKA 12 000 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 2+kk