NÁJEM BYTU 2+kk

Londýnská, Praha 2 - Vinohrady

Evidenční číslo 5138
Vlastnictví družstevní
Dispozice 2+kk
Příslušenství komora, sklep
Užitná plocha 68 m2
Typ budovy cihlová
Podlaží 2. z 5
Celkový stav jednotky po celkové rekonstrukci
Celkový stav budovy po celkové rekonstrukci

Nájem bytové jednotky 2+kk, užitná plocha jednotky 68 m2, v osobním vlastnictví. Bytová jednotka se nachází v 2. podlaží z 5.

Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci. Nová kuchyňská linka, rekonstruovaná koupelna a WC. Na podlaze je dlažba a plovoucí podlaha. K bytové jednotce náleží komora v bytě a sklep.

Cihlový dům je po celkové rekonstrukci (zateplená fasáda, rekonstruovaná střecha, vchod je bezbariérový, dřevěná okna, vyměněné stoupačky).  Klasifikační třída energetické náročnosti G (PENB bude doložen a hodnota upřesněna).

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • NÁJEM BYTU 2+kk

  NÁJEM BYTU 2+kk

  Chalupkova, Chodov

  Nájem bytové jednotky  2+kk, užitná plocha jednotky 43 m2,  v OV. Nachází se v 5. podlaží z 8. Bytová jednotka je v původním stavu.

  Evidenční číslo: 5184
  NOVINKA 9 900 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 2+kk