NÁJEM BYTU 2+1 s lodžií

Dubnova, Praha 4 - Háje

Evidenční číslo 5142
Vlastnictví družstevní
Dispozice 2+1/L
Příslušenství sklep
Užitná plocha 57 m2
Typ budovy panelová
Podlaží 7. z 12
Celkový stav jednotky po částečné rekonstrukci
Celkový stav budovy po celkové rekonstrukci

Nájem bytové jednotky 2+1 se zasklenou lodžií, užitná plocha jednotky 57 m2, v družstevním vlastnictví . Bytová jednotka se nachází v 7. podlaží z 12.

Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci. Nová kuchyňská linka, obložená koupelna a WC. Na podlaze je dlažba a PVC. K bytové jednotce náleží sklep.

Panelový dům je po celkové rekonstrukci (zateplená fasáda, rekonstruovaná střecha, výtah dle norem EU, nové vchody, plastová okna, vyměněné stoupačky). Klasifikační třída energetické náročnosti G (PENB bude doložen a hodnota upřesněna).

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a tonejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • NÁJEM NEBYTU

  NÁJEM NEBYTU

  Nechvílova, Chodov

  Nájem nebytové jednotky v osobním vlastnictví, užitná plocha jednotky je 50 m2. Nebytová jednotka se nachází v suterénu domu o 12 podlažích.

  Evidenční číslo: 5093
  NOVINKA 5 000 KČ + POPLATKY NÁJEM NEBYTU
 • NÁJEM BYTU 3+kk/L

  NÁJEM BYTU 3+kk/L

  Nechvílova, Chodov

  Nájem bytové jednotky 3+kk s lodžií, užitná plocha jednotky 64 m2,  v OV. Nachází se v 7. podlaží z 12. Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 5148
  NOVINKA 15 000 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 3+kk/L
 • NÁJEM BYTU 1+1/L

  NÁJEM BYTU 1+1/L

  Mnichovická, Háje

  Nájem bytové jednotky 1+1 s lodžií, užitná plocha jednotky 43 m2, v OV. Nachází se v 1. podlaží z 12. Bytová jednotka je v původním stavu.

  Evidenční číslo: 5150
  NOVINKA 13 000 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 1+1/L
 • NÁJEM BYTU 2+kk

  NÁJEM BYTU 2+kk

  Steinerova, Háje

  Nájem bytové jednotky 2+kk, užitná plocha jednotky 42 m2, v DV. Nachází se v 5. podlaží z 12. Bytová jednotka je v původním stavu.

  Evidenční číslo: 5151
  NOVINKA 12 500 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 2+kk