NÁJEM BYTU 1+1 S LODŽIÍ

Mnichovická, Praha 4 - Háje

Evidenční číslo 5150
Vlastnictví osobní
Dispozice 1+1/L
Příslušenství komora, sklep
Užitná plocha 43 m2
Typ budovy panelová
Podlaží 1. z 12
Celkový stav jednotky v původním stavu
Celkový stav budovy po celkové rekonstrukci

Nájem bytové jednotky 1+1 s lodžií, užitná plocha jednotky 43 m2, v osobním vlastnictví. Bytová jednotka se nachází v 1. podlaží z 12.

Bytová jednotka je v původním stavu. Původní kuchyňská linka, umakartové jádro a WC. Na podlaze je plovoucí a PVC. K bytové jednotce náleží sklep.

Panelový dům je po celkové rekonstrukci (zateplená fasáda, rekonstruovaná střecha, výtah dle norem EU, nové vchody, plastová okna, vyměněné stoupačky). Průkaz energetické náročnosti C.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a tonejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • NÁJEM BYTU 2+1/L

  NÁJEM BYTU 2+1/L

  Dubnova, Háje

  Nájem bytové jednotky 2+1 se zasklenou lodžií, užitná plocha jednotky 57 m2, v DV. Nachází se v 7. podlaží z 12. Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 5142
  NOVINKA 14 000 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 2+1/L
 • NÁJEM BYTU 2+kk

  NÁJEM BYTU 2+kk

  Steinerova, Háje

  Nájem bytové jednotky 2+kk, užitná plocha jednotky 42 m2, v DV. Nachází se v 5. podlaží z 12. Bytová jednotka je v původním stavu.

  Evidenční číslo: 5151
  NOVINKA 12 500 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 2+kk
 • NÁJEM BYTU 1+1/L

  NÁJEM BYTU 1+1/L

  Michnova, Chodov

  Nájem bytové jednotky 1+1 s lodžií, užitná plocha jednotky 37 m2, v DV. Nachází se v 2. podlaží z 3. Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 5153
  NOVINKA 10 500 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 1+1/L