NÁJEM BYTU 2+kk

Steinerova, Praha 4 - Háje

Evidenční číslo 5151
Vlastnictví družstevní
Dispozice 2+kk
Příslušenství sklep
Užitná plocha 42 m2
Typ budovy panelová
Podlaží 5. z 12
Celkový stav jednotky v původním stavu
Celkový stav budovy po celkové rekonstrukci

Nájem bytové jednotky 2+kk, užitná plocha jednotky 42 m2, v družstevním vlastnictví. Bytová jednotka se nachází v 5. podlaží z 12.

Bytová jednotka je v původním stavu. Nová kuchyňská linka, obložená koupelna a WC. Na podlaze je plovoucí podlaha a PVC. K bytové jednotce náleží sklep.

Panelový dům je po celkové rekonstrukci (zateplená fasáda, rekonstruovaná střecha, výtah dle norem EU, nové vchody, plastová okna, vyměněné stoupačky). Průkaz energetické náročnosti B

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a tonejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • NÁJEM BYTU 2+1/L

  NÁJEM BYTU 2+1/L

  Dubnova, Háje

  Nájem bytové jednotky 2+1 se zasklenou lodžií, užitná plocha jednotky 57 m2, v DV. Nachází se v 7. podlaží z 12. Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 5142
  NOVINKA 14 000 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 2+1/L
 • NÁJEM BYTU 1+1/L

  NÁJEM BYTU 1+1/L

  Mnichovická, Háje

  Nájem bytové jednotky 1+1 s lodžií, užitná plocha jednotky 43 m2, v OV. Nachází se v 1. podlaží z 12. Bytová jednotka je v původním stavu.

  Evidenční číslo: 5150
  NOVINKA 13 000 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 1+1/L
 • NÁJEM BYTU 1+1/L

  NÁJEM BYTU 1+1/L

  Michnova, Chodov

  Nájem bytové jednotky 1+1 s lodžií, užitná plocha jednotky 37 m2, v DV. Nachází se v 2. podlaží z 3. Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 5153
  NOVINKA 10 500 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 1+1/L