NÁJEM BYTU 1+1

Bělinského, Praha 10 - Hostivař

Evidenční číslo 5177
Vlastnictví osobní
Dispozice 1+1
Užitná plocha 35 m2
Typ budovy panelová
Podlaží 2. z 6
Celkový stav jednotky po částečné rekonstrukci
Celkový stav budovy po celkové rekonstrukci

Nájem bytové jednotky 1+1, užitná plocha jednotky 35 m2, osobním vlastnictví. Bytová jednotka se nachází ve 2. podlaží ze 6.

Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci. Původní kuchyňská linka, obložená koupelna a WC. Na podlaze je dlažba, parkety, plovoucí podlaha.

Panelový dům je po celkové rekonstrukci (zateplená fasáda, rekonstruovaná střecha, výtah dle norem EU, nové vchody, plastová okna, vyměněné stoupačky). Klasifikační třída energetické náročnosti C. V případě zájmu možno i bez nábytku.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.