NÁJEM BYTU 3+1

Štichova, Praha 4 - Háje

Evidenční číslo 5193
Vlastnictví družstevní
Dispozice 3+1
Příslušenství komora, sklep
Užitná plocha 82 m2
Typ budovy panelová
Podlaží 6. z 7
Celkový stav jednotky po celkové rekonstrukci
Celkový stav budovy po celkové rekonstrukci

Nájem bytové jednotky 3+1 s lodžií (zaskleno), užitná plocha jednotky 82 m2, v družstevním vlastnictví. Bytová jednotka se nachází v 6. podlaží ze 7.

Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci. Nová kuchyňská linka, vyzděné jádro a WC. Na podlaze je plovoucí podlaha, koberce a dlažba. K bytové jednotce náleží zábor chodby a sklep.

Panelový dům je po celkové rekonstrukci (zateplená fasáda, rekonstruovaná střecha, výtah dle norem EU, nové vchody, plastová okna, vyměněné stoupačky). Klasifikační třída energetické náročnosti G (PENB bude doložen a hodnota upřesněna).

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • NÁJEM GAR.STÁNÍ

  NÁJEM GAR.STÁNÍ

  Štichova, Háje

  Nájem garážového stání, užitná plocha 15 m2, v osobním vlastnictví, nacházející se v přízemí novostavby. 

  Evidenční číslo: 5114
  NOVINKA 1 200 KČ NÁJEM GAR.STÁNÍ