NÁJEM BYTU 4+kk

Malenická, Praha 4 - Chodov

Evidenční číslo 5205
Vlastnictví osobní
Dispozice 4+kk
Příslušenství komora
Užitná plocha 91 m2
Typ budovy panelová
Podlaží 3. z 8
Celkový stav jednotky po celkové rekonstrukci
Celkový stav budovy po celkové rekonstrukci

Nájem pokoje, jako spolubydlení pro 1 osobu v bytě 4+kk, užitná plocha celého bytu 91 m2, v osobním vlastnictví. Nachází se ve 3. podlaží z 8. Cena je včetně poplatků.

Byt je po celkové rekonstrukci. Nová kuchyňská linka, rekonstruovaná koupelna a WC. Na podlaze je dlažba a PVC. Pokoj je vybaven nábytkem.

Panelový dům je po celkové rekonstrukci (zateplená fasáda, rekonstruovaná střecha, výtah dle norem EU, nový vchod (bezbariérový),  plastová okna, vyměněné stoupačky). Klasifikační třída energetické náročnosti G (PENB bude doložen a hodnota upřesněna).

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • NÁJEM BYTU 2+kk

  NÁJEM BYTU 2+kk

  Hráského, Chodov

  Nájem bytu 2+kk, užitná plocha bytu 33 m2, v OV. Nachází se v 5. podlaží z 8. Byt je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 5102
  NOVINKA 10 200 KČ NÁJEM BYTU 2+kk
 • NÁJEM BYTU 4+kk

  NÁJEM BYTU 4+kk

  Nechvílova, Chodov

  Nájem pokoje v bytě 4+kk, užitná plocha celého bytu 90 m2, v OV. Nachází se v 7. podlaží z 8. Byt je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 5213
  NOVINKA 7 500 KČ NÁJEM BYTU 4+kk