NÁJEM BYTU 2+1 S LODŽIÍ

Oravská, Praha 10 - Strašnice

Evidenční číslo 5207
Vlastnictví osobní
Dispozice 2+1/L
Užitná plocha 51 m2
Typ budovy panelová
Podlaží 2. z 5
Celkový stav jednotky po celkové rekonstrukci
Celkový stav budovy po celkové rekonstrukci

Nájem pokoje, jako spolubydlení pro 1 osobu v bytě 2+1 s lodžií, užitná plocha celého bytu 51 m2, v osobním vlastnictví. Nachází se ve 2. podlaží z 5. Cena je včetně poplatků.

Byt je po celkové rekonstrukci. Nová kuchyňská linka, rekonstruovaná koupelna a WC. Na podlaze je dlažba a laminátová plovoucí podlaha. Pokoj je vybaven nábytkem.

Panelový dům je po celkové rekonstrukci (zateplená fasáda, rekonstruovaná střecha, výtah dle norem EU, nový vchod (bezbariérový),  plastová okna, vyměněné stoupačky). Klasifikační třída energetické náročnosti G (PENB bude doložen a hodnota upřesněna).

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.