NÁJEM BYTU 4+kk

Nechvílova, Praha 4 - Chodov

Evidenční číslo 5213
Vlastnictví osobní
Dispozice 4+kk
Příslušenství komora
Užitná plocha 91 m2
Typ budovy panelová
Podlaží 7. z 8
Celkový stav jednotky po celkové rekonstrukci
Celkový stav budovy po celkové rekonstrukci

Nájem pokoje v bytě 4+kk, užitná plocha celého bytu 90 m2, v osobním vlastnictví. Nachází se v 7. podlaží z 8. 

Byt je po celkové rekonstrukci. Nová kuchyňská linka , rekonstruovaná koupelna a WC. Na podlaze je dlažba a PVC. V bytě je komora.

Panelový dům je po celkové rekonstrukci (zateplená fasáda, rekonstruovaná střecha, výtah dle norem EU, nový vchod (bezbariérový), plastová okna, vyměněné stoupačky). Klasifikační třída energetické náročnosti G (PENB bude doložen a hodnota upřesněna).

Cena je za 1 osobu včetně služeb a internetu.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • NÁJEM BYTU 2+kk

  NÁJEM BYTU 2+kk

  Hráského, Chodov

  Nájem bytu 2+kk, užitná plocha bytu 33 m2, v OV. Nachází se v 5. podlaží z 8. Byt je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 5102
  NOVINKA 10 500 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 2+kk