NÁJEM BYTU 3+kk S BALKONEM A GAR. STÁNÍM

Elišky Přemyslovny, Praha 5 - Zbraslav

Evidenční číslo 5214
Vlastnictví osobní
Dispozice 3+kk/B/GS
Příslušenství komora, parkovací stání vnitřní
Užitná plocha 84 m2
Typ budovy cihlová
Podlaží 3. z 4
Celkový stav jednotky novostavba
Celkový stav budovy novostavba

Nájem bytu 3+kk s balkonem, užitná plocha bytu 84 m2, v osobním vlastnictví. Nachází se ve 3. podlaží ze 4.

Byt je v novostavbě. Nová kuchyňská linka, koupelna a WC. Na podlaze je dlažba a laminátová plovoucí podlaha. Komora je v bytě. K bytu dále náleží parkovací stání vnitřní.

Cihlový dům je novostavba, vchod je bezbariérový. Klasifikační třída energetické náročnosti G (PENB bude doložen a hodnota upřesněna).

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • NÁJEM BYTU 3+kk/T/GS

  NÁJEM BYTU 3+kk/T/GS

  Zvěřinova, Strašnice

  Nájem bytu 3+kk s terasou a předzahrádkou, užitná plocha bytu 90 m2, v OV. Nachází se v 1. podlaží z 13. Byt je novostavba (s parkovacím stáním).

  Evidenční číslo: 5221
  NOVINKA 27 000 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 3+kk/T/GS