NÁJEM BYTU 2+kk S LODŽIÍ

Hněvkovského, Praha 4 - Chodov

Evidenční číslo 5234
Vlastnictví družstevní
Dispozice 2+kk/L
Příslušenství komora, sklep
Užitná plocha 46 m2
Typ budovy panelová
Podlaží 10. z 13
Celkový stav jednotky po částečné rekonstrukci
Celkový stav budovy po celkové rekonstrukci

Nájem bytu 2+kk s lodžií (zaskleno, žaluzie i na lodžii), užitná plocha bytu 46 m2, v družstevním vlastnictví. Nachází se v 10. podlaží ze 14.

Byt je po částečné rekonstrukci. Nová štuka a malba, původní kuchyňská linka, obložená koupelna a WC. Komora je v bytě. Na podlaze jsou nové koberce. K bytu náleží sklep. Nabízí k dlouhodobému pronájmu. Metro Háje v pěší dostupnosti. Byt vhodný pro 2 osoby.

Panelový dům je po celkové rekonstrukci (zateplená fasáda, rekonstruovaná střecha, 2 výtahy dle norem EU, nový vchod (bezbariérový), plastová okna, vyměněné stoupačky). Klasifikační třída energetické náročnosti G (PENB bude doložen a hodnota upřesněna).

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.