NÁJEM GARÁŽE garáž

Barákova, Kolín - Kolín

Evidenční číslo 5243
Vlastnictví osobní
Dispozice garáž
Užitná plocha 21 m2
Typ budovy cihlová
Podlaží 1. z 1
Celkový stav budovy po částečné rekonstrukci

Nájem zděné cihlové garáže o výměře 21 m2, v osobním vlastnictví. Nachází se v řadové zástavbě garáží za AAA Auto v Kolíně.

Garáž je částečně zrekonstruovaná. Nové omítky a výmalba, včetně nátěru vrat. V garáži je zavedeno osvětlení na baterie na dálkové ovládání. Venku je solární osvětlení na senzor pohybu.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.