NÁJEM BYTU 2+kk

Jažlovická, Praha 4 - Chodov

Evidenční číslo 5283
Vlastnictví družstevní
Dispozice 2+kk
Užitná plocha 43 m2
Typ budovy panelová
Podlaží 3. z 9
Celkový stav jednotky po celkové rekonstrukci
Celkový stav budovy po celkové rekonstrukci

Nájem bytu 2+kk, užitná plocha bytu 43 m2, v družstevním vlastnictví. Nachází ve 3. podlaží z 9.

Byt je po celkové rekonstrukci. Vyměněná kuchyňská linka, zděná koupelna a WC. Na podlaze je dlažba a laminátová plovoucí podlaha. Byt je částečně zařízen nábytkem.

Panelový dům je po celkové rekonstrukci (zateplená fasáda, rekonstruovaná střecha, nový vchod, plastová okna, vyměněné stoupačky). Klasifikační třída energetické náročnosti G (PENB bude doložen a hodnota upřesněna).

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • NÁJEM BYTU 2+kk

  NÁJEM BYTU 2+kk

  Kosmická, Háje

  Nájem bytu 2+kk, užitná plocha bytu 42 m2, v osobním vlastnictví. Nachází se v 4. podlaží z 8. Byt je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 5256
  15 000 KČ + POPLATKY 3.000,- KČ/MĚSÍC NÁJEM BYTU 2+kk