NÁJEM BYTU 2+kk

U pramene, Praha 4 - Újezd u Průhonic

Evidenční číslo 5290
Vlastnictví osobní
Dispozice 2+kk
Užitná plocha 49 m2
Typ budovy panelová
Podlaží 5. z 7
Celkový stav jednotky po celkové rekonstrukci
Celkový stav budovy po celkové rekonstrukci

Nájem bytu 2+kk, užitná plocha bytu 49 m2, v osobním vlastnictví. Nachází v 5. podlaží ze 7.

Byt je po celkové rekonstrukci, vybaven nábytkem. Nová kuchyňská linka se spotřebiči, rekonstruovaná koupelna s WC. Na podlaze je dlažba a laminátová plovoucí podlaha.

Panelový dům je po celkové rekonstrukci (zateplená fasáda, rekonstruovaná střecha, výtah dle norem EU, nový vchod, plastová okna, vyměněné stoupačky). Průkaz energetické náročnosti C.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • NÁJEM BYTU 2+kk/L/GS

  NÁJEM BYTU 2+kk/L/GS

  Karla Guta, Uhříněves

  Nájem bytu 2+kk s garážovým stáním, užitná plocha bytu 51 m2, v osobním vlastnictví. Nachází se v 3. podlaží z 5.

  Evidenční číslo: 5292
  NOVINKA 20 000 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 2+kk/L/GS