NÁJEM BYTU 2+kk S LODŽIÍ A GAR. STÁNÍM

Karla Guta, Praha 10 - Uhříněves

Evidenční číslo 5292
Vlastnictví osobní
Dispozice 2+kk/L/GS
Příslušenství komora, sklep, parkovací stání vnitřní
Užitná plocha 51 m2
Typ budovy cihlová
Podlaží 3. z 5
Celkový stav jednotky novostavba
Celkový stav budovy novostavba

Nájem bytu 2+kk s garážovým stáním, užitná plocha bytu 51 m2, v osobním vlastnictví. Nachází se v 3. podlaží z 5.

Byt je novostavba. Nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů, zděná koupelna s WC. V bytě je komora. Na podlaze je dlažba a laminátová plovoucí podlaha. K bytu náleží sklep a parkovací stání vnitřní.

Nájemník získá voucher na nákup nábytku v XXXlutz ve výši 15.000,- Kč.

Cihlový dům je novostavba (zateplená fasáda, výtah dle norem EU, bezbarierový vchod, plastová okna). Klasifikační třída energetické náročnosti B.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • NÁJEM BYTU 2+kk

  NÁJEM BYTU 2+kk

  U pramene, Újezd u Průhonic

  Nájem bytu 2+kk, užitná plocha bytu 49 m2, v osobním vlastnictví. Nachází ve 5. podlaží ze 7. Byt je po celkové rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 5290
  NOVINKA 16 000 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 2+kk