NÁJEM BYTU 2+1

Trojická, Praha 1 - Nové Město

Evidenční číslo 5300
Vlastnictví osobní
Dispozice 2+1
Příslušenství komora
Užitná plocha 78 m2
Typ budovy cihlová
Podlaží 5. z 7
Celkový stav jednotky po celkové rekonstrukci
Celkový stav budovy po částečné rekonstrukci

Nájem bytu 2+1, užitná plocha bytu 78 m2, v osobním vlastnictví. Nachází se v 5. podlaží ze 7.

Byt je po celkové rekonstrukci. Nová kuchyňská linka, rekonstruovaná koupelna a oddělené WC. Na podlaze jsou parkety a dlažba. Topení ústřední plynové.

Cihlový dům je po částečné rekonstrukci (zateplená fasáda, rekonstruovaná střecha, nový vchod, dřevěná okna, vyměněné stoupačky). Klasifikační třída energetické náročnosti G (PENB bude doložen a hodnota upřesněna).

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.