NÁJEM NEBYTOVÉ JEDNOTKY 3+1 S LODŽIÍ

U družstva Práce, Praha 4 - Braník

Evidenční číslo 5324
Vlastnictví osobní
Dispozice 3+1/L
Příslušenství parkovací stání venkovní
Užitná plocha 92 m2
Typ budovy cihlová
Podlaží 2. z 2
Celkový stav jednotky po částečné rekonstrukci
Celkový stav budovy po částečné rekonstrukci

Nájem nebytové jednotky dispozičně řešené jako 3+1 s lodžií ve 2. podlaží rodinného domu.

Nebytová jednotka má 92 m2 a skládá se z prostorné chodby, kde se po obou stranách na konci dá vytvořit pracovní místo se stoly. V jednotce je velká zasedací místnost s velkými okny a dále jedna menší samostatná kancelář s technickou místností. Jednotka disponuje menší kuchyňskou linkou, sprchovým koutem a samostatným WC. Z jednotky je přístup na lodžii. Vhodné jako kancelářské prostory v klidném a reprezentativním prostředí. Parkování je zajištěno před domem.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.