NÁJEM BYTU 1+1

Marie Cibulkové, Praha 4 - Nusle

Evidenční číslo 5325
Vlastnictví osobní
Dispozice 1+1
Užitná plocha 38 m2
Typ budovy cihlová
Podlaží 2. z 4
Celkový stav jednotky po částečné rekonstrukci
Celkový stav budovy po částečné rekonstrukci

Nájem bytu 1+1, užitná plocha bytu 38 m2, v osobním vlastnictví. Nachází se v 2. podlaží ze 4.

Byt je po částečné rekonstrukci. Nová kuchyňská linka, rekonstruovaná koupelna a samostatné WC. Na podlaze je dlažba a PVC. Topení lokální na elektřinu.

Cihlový dům je po částečné rekonstrukci (rekonstruovaná střecha, nový vchod, dřevěná okna, vyměněné stoupačky). Klasifikační třída energetické náročnosti G (PENB bude doložen a hodnota upřesněna).

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.