NÁJEM BYTU 2+kk

Steinerova, Praha 4 - Háje

Evidenční číslo 5327
Vlastnictví osobní
Dispozice 2+kk
Příslušenství sklep
Užitná plocha 42 m2
Typ budovy panelová
Podlaží 6. z 12
Celkový stav jednotky po celkové rekonstrukci
Celkový stav budovy po celkové rekonstrukci

Nájem bytu  2+kk, užitná plocha bytu 42 m2, v osobním vlastnictví. Nachází se ve 6. podlaží z 12.

Byt je po celkové rekonstrukci. Nová kuchyňská linka, rekonstruovaná koupelna a samostatné WC. Na podlaze je dlažba a koberec.

Panelový dům je po celkové rekonstrukci (zateplená fasáda, rekonstruovaná střecha, výtah dle norem EU, nový vchod (bezbariérový), plastová okna, vyměněné stoupačky). Klasifikační třída energetické náročnosti B.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • NÁJEM BYTU 2+kk/L

  NÁJEM BYTU 2+kk/L

  Hartigova, Žižkov

  Nájem bytu 2+kk, užitná plocha bytu 48 m2, v DV. Nachází se ve 3. podlaží z 6. Byt je po částečné rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 5329
  NOVINKA 18 000 KČ + POPLATKY NÁJEM BYTU 2+kk/L