NÁJEM BYTU 2+kk S LODŽIÍ

Hartigova, Praha 3 - Žižkov

Evidenční číslo 5329
Vlastnictví družstevní
Dispozice 2+kk/L
Příslušenství komora
Užitná plocha 48 m2
Typ budovy cihlová
Podlaží 3. z 6
Celkový stav jednotky po celkové rekonstrukci
Celkový stav budovy po celkové rekonstrukci

Nájem bytu 2+kk, užitná plocha bytu 48 m2, v družstevním vlastnictví. Nachází se ve 3. podlaží z 6.

Byt je po částečné rekonstrukci. Nová kuchyňská linka, rekonstruovaná koupelna a samostatné WC. Na podlaze jsou parkety, dlažba a vinylová plovoucí podlaha.

Cihlový dům je po celkové rekonstrukci (nezateplená fasáda, rekonstruovaná střecha, nový vchod, plastová okna, vyměněné stoupačky). Klasifikační třída energetické náročnosti G.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů společnosti Jihoměstské reality s.r.o. jakožto zpracovateli k tomu, aby je elektronicky uchovala pro účely další vzájemné komunikace, a to na dobu nezbytně nutnou.

Majitel má právo prodat/pronajmout nemovitost nabídce, dle vlastního uvážení. Cena (kupní, nájemní) uvedená v inzerci RK je orientační a může být změněna/upravena dle vzájemného ujednání mezi prodávajícím a kupujícím, prostřednictvím RK. Všechny textové údaje v inzerci jsou orientační a mají pouze informační charakter, čímž nezavazují RK k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. RK si vyhrazuje právo na vyjednávání s dalšími zájemci o koupi/nájem nemovitosti a to nejpozději do dne uzavření rezervační/nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem.

Podobné nemovitosti

 • NÁJEM BYTU 2+kk

  NÁJEM BYTU 2+kk

  Steinerova, Háje

  Nájem bytu 2+kk, užitná plocha bytu 42 m2, v OV. Nachází se ve 6. podlaží z 12. Byt je po částečné rekonstrukci.

  Evidenční číslo: 5327
  NOVINKA 18 000 KČ + 2.700,- KČ/MĚSÍC + ELE NÁJEM BYTU 2+kk